Collectie

Kartonnen draagtas met 2 flessen wijn keuze uit de volgende wijnen : Paons , Scarbolo , Indaba of Castan

Lees meer

Kartonnen draagtas met 2 flessen wijn
€24,40 Excl. btw
€29,52 Incl. btw

Paaseieren met lint en kleine smarties. Te verkrijgen in melkchocolade, witte, fondant en half wit en half melkchocolade. Doos van 1,5 kg.

Lees meer

Paaseieren met lint en kleine smarties - 1,5 kg
€59,61 Excl. btw
€63,19 Incl. btw
Stukprijs : €39,74 / Kilogram

Paaszakjes met kleine alu eitjes praliné MELK - 450 gr !!

Lees meer

Kleine gevulde alu eitjes Gudrun - in tubo - fondant brownie - 2 kg

Lees meer

Gevulde alu eitjes in tubo - fondant brownie - 2 kg
€67,68 Excl. btw
€71,74 Incl. btw
Stukprijs : €33,84 / Kilogram

Luxe magneetdoos met 16 pralines, inclusief standaard sticker en gesloten met strik

Lees meer

Luxe magneetdoos met 16 pralines - staffelkorting
€19,34 Excl. btw
€20,50 Incl. btw

Ballotin met zeevruchten - 1 kg Verpakt met een luxe versiering.

Lees meer

Zeevruchten in ballotin - 1 kg - staffelkorting
€34,06 Excl. btw
€36,10 Incl. btw

Ballotin met schilfertruffels - 750 gr Verpakt met een luxe versiering.

Lees meer

250 puntzak / tipzak klein PP 125 x 46 - 500 gr

Lees meer

250 puntzak / tipzak klein 25 x 46
€25,00 Excl. btw
€30,25 Incl. btw
Stukprijs : €0,10 / Stuk

100 mica zakjes 120 x 220

Lees meer

100 mica zakjes D - 120 x 220
€10,00 Excl. btw
€12,10 Incl. btw
Stukprijs : €0,10 / Stuk

Chocolade Sint. Verpakt in mica met luxe versiering. Elke Sint weegt 500 gr en is 35 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade.

Lees meer

Sint - 500 gr - 35 cm - luxe versiering
€22,61 Excl. btw
€23,97 Incl. btw

Chocolade lachende Piet. Verpakt in mica met strik. Elke Sint weegt 250 gr en is 25 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade

Lees meer

Lachende Piet - 250 gr - 25 cm - verpakt in mica
€10,16 Excl. btw
€10,77 Incl. btw

Chocolade Sint. Verpakt in mica met strik. Elke Sint weegt 500 gr en is 35 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade.

Lees meer

Sint - 500 gr - 35 cm - verpakt in mica
€18,61 Excl. btw
€19,73 Incl. btw

Mand van Sinterklaas gevuld met chocolade sinterklaasfiguurtjes, nic nac, guimauve, fondant suiker, marsepein

Lees meer

Sinterklaasmand - voor 35 tot 40 personen
€130,48 Excl. btw
€138,31 Incl. btw
PROMO tot 31 10 2026
Zoo diertjes 1 kg - Melk / Vanille

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Vanille. Verschillende diertjes in één doos

Lees meer

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Vanille
€22,68 €20,62 Excl. btw
€21,86 Incl. btw

18 stuks Sint met kind, ingekleurd met felle kleuren. Elk figuurtje weegt 35 gr en is 12,5 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade en fondant chocolade. Ideaal om zelf pakketjes samen te stellen of gewoon als geschenkje.

Lees meer

Sint met kind - deco rood, geel & wit - 18 x 35 gr
€34,02 Excl. btw
€36,06 Incl. btw
Stukprijs : €1,89 / Stuk

20 stuks Sint te paard. Elk figuurtje weegt 100 gr en is 14,5 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade. Ideaal om zelf pakketjes samen te stellen of gewoon als geschenkje.

Lees meer

Sint te paard - 20 x 100 gr
€51,40 Excl. btw
€54,48 Incl. btw
Stukprijs : €2,57 / Stuk

40 stuks lachende Sint. Elk figuurtje weegt 50 gr en is 12 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade. Ideaal om zelf pakketjes samen te stellen of gewoon als geschenkje.

Lees meer

Lachende Sint - 40 x 50 gr
€50,40 Excl. btw
€53,42 Incl. btw
Stukprijs : €1,26 / Stuk

Doos van 4 zakken sinterklaas figuren van 500 gr. Totaal gewicht 2 kg. Verkrijgbaar in melk, wit of fondant MET STAFFELKORTING

Lees meer

Sinterklaas figuren assorti - 4 x 500 gr
€59,28 Excl. btw
€62,84 Incl. btw
Stukprijs : €14,82 / Stuk

Klaasfondant 72 st/ 23 gr per stuk

Lees meer

Klaasfondant 72 st
€25,20 Excl. btw
€26,71 Incl. btw
Stukprijs : €0,35 / Stuk
PROMO tot 31 10 2026
Onze-Lieve-Vrouw guimauve - vrac 2 x 1,5kg Etna

Mariakes of Onze-Lieve-Vrouw guimauve. 2 zakken van 1,5 kg

Lees meer

Onze-Lieve-Vrouw guimauve - vrac 2 x 1,5kg Etna
€26,98 €24,53 Excl. btw
€26,00 Incl. btw
Stukprijs : €13,49 / Kilogram

Guimauve sigaren groot met chocolade omhuld en individueel verpakt - 29 cm - 30 stuks per doos.

Lees meer

Guimauve sigaren groot trempé cello 30 st Etna
€24,00 Excl. btw
€25,44 Incl. btw
Stukprijs : €0,80 / Stuk

Guimauve sigaar groot met chocolade omhuld - 23 cm - 36 stuks per doos.

Lees meer

Guimauve sigaar groot trempé 36 st Etna
€25,20 Excl. btw
€26,71 Incl. btw
Stukprijs : €0,70 / Stuk

Guimauve Sint groot met chocolade omhuld - 15 cm - 36 stuks per doos.

Lees meer

Guimauve Sinterklaas groot trempé 36 st Etna
€25,20 Excl. btw
€26,71 Incl. btw
Stukprijs : €0,70 / Stuk

Guimauve gereedschap met chocolade omhuld - 16 cm - 60 stuks per doos.

Lees meer

Guimauve sigaar trempé 60 st Etna
€25,20 Excl. btw
€26,71 Incl. btw
Stukprijs : €0,42 / Stuk
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »