Collectie

Sigaren in fondant suiker 24 st

Lees meer

Sigaren in fondant suiker 24 st
€18,00 Excl. btw
€19,08 Incl. btw
Stukprijs : €0,75 / Stuk

Speculoos mannen 4 x 14 cm Lotus

Lees meer

Speculoos mannen 4 x 14 cm Lotus
€24,72 Excl. btw
€26,20 Incl. btw
Stukprijs : €1,03 / Stuk

Tube van 2 kg gouden geld. Per gouden munt ongeveer 3,3 gr.

Lees meer

Gouden geld midden 3.3 gr - 2 kg
€32,20 Excl. btw
€34,13 Incl. btw
Stukprijs : €16,10 / Kilogram

" koekjesdoos" en onweerstaanbaar lekker ! ; koekjes de Strooper, advocaat, chocolade zoen, truffels, ....

Lees meer

" koekjesdoos" en onweerstaanbaar lekker !
€25,96 Excl. btw
€27,52 Incl. btw

Eco zakje truffels - met persoonlijke boodschap - 150 gr truffels

Lees meer

Eco zakje truffels - met persoonlijke boodschap
€8,20 Excl. btw
€8,69 Incl. btw

Klok fondant suiker met chocolade - 72 stuks

Lees meer

Klok fondant suiker met chocolade - 72 stuks
€20,88 Excl. btw
€22,13 Incl. btw
Stukprijs : €0,29 / Kilogram

Lekkerbakje van de Sint ; chcolade, marsepein, fondant suiker, zoo diertjes, ...

Lees meer

Lekkerbakje van de Sint
€32,33 Excl. btw
€34,27 Incl. btw

Verrassing van PIET ; chcolade, speculoos, guimauve, zoo diertje, marsepein, ...

Lees meer

Verrassing van PIET
€25,38 Excl. btw
€26,90 Incl. btw

Eco box van de sint KLEIN met chocolade, speculoos, en ..

Lees meer

Eco box van de sint KLEIN
€5,64 Excl. btw
€5,98 Incl. btw

Zoete verwennerij in een balk ; chocolade, speculoos, marsepein, nic nac, ....

Lees meer

Zoete verwennerij in een balk
€7,12 Excl. btw
€7,55 Incl. btw

Paaszakjes met kleine alu eitjes praliné MELK - 250 gr

Lees meer

Vuleitjes gesuikerd - medium - assorti kleuren - 1 kg

Lees meer

Vuleitjes gesuikerd - medium - 1 kg
€10,67 Excl. btw
€11,31 Incl. btw
Stukprijs : €10,67 /

1,5 kg Sinterklaasfiguren, zijnde holle zoo diertjes in 100% fijne Callebaut chocolade. Elk figuurtje is ongeveer 3 à 4 cm groot en weegt 13 gr. Per doos ongeveer 100 à 115 diertjes. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade

Lees meer

Zoo diertjes hol - 1,5 kg
€42,57 Excl. btw
€45,12 Incl. btw
Stukprijs : €42,57 / Kilogram

Chocolade Sint deco ingekleurd met rood, wit en geel. Verpakt in mica met strik. Elke Sint weegt 90 gr en is 18 cm groot. Verkrijgbaar in melk chocolade .

Lees meer

Sint, deco - 90 gr - 18 cm - verpakt in mica
€6,90 Excl. btw
€7,31 Incl. btw

Chocolade Sint, ingekleurd met rood, geel en wit en verpakt in mica met strik. Elke Sint weegt 125 gr en is 20 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade.

Lees meer

PROMO tot 31 10 2026
Zoo diertjes 1 kg - Puur / Banaan deco

Zoo diertjes 1 kg - Puur / Banaan deco. Verschillende diertjes in één doos

Lees meer

Zoo diertjes 1 kg - Puur / Banaan deco
€24,22 €22,02 Excl. btw
€23,34 Incl. btw

Doos van 3 stuks chocolade Sint van 500 gr. Totaal gewicht 1,5 kg. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte of fondant chocolade. MET STAFFELKORTING

Lees meer

Sint 3 x 500 gr - clip verpakking
€43,89 Excl. btw
€46,52 Incl. btw
Stukprijs : €14,63 / Stuk

Hespen in fondant suiker 24 st

Lees meer

Hespen in fondant suiker 24 st
€18,00 Excl. btw
€19,08 Incl. btw
Stukprijs : €0,75 / Stuk

Nic nac met suiker 25 gr x 100 Biscy Land

Lees meer

Nic nac met suiker 25 gr x 100 Biscy Land
€68,00 Excl. btw
€72,08 Incl. btw
Stukprijs : €0,68 / Stuk

Guimauve Sinterklaas met chocolade omhuld - 11,5 cm - 60 stuks per doos.

Lees meer

Guimauve Sinterklaas trempé 60 st Etna
€25,20 Excl. btw
€26,71 Incl. btw
Stukprijs : €0,42 / Stuk

Doos paasfiguren (2kg). Assorti paasfiguren van 60 gr. Te verkrijgen in melkchocolade, witte of fondant chocolade. 32 tot 33 stuks per doos

Lees meer

Chocolade paasfiguren Klassiek - 2 kg
€57,42 Excl. btw
€60,87 Incl. btw
Stukprijs : €28,71 / Kilogram

Paaszakjes 450 gr alu eitjes assorti van 8 smaken - mica met strik

Lees meer

Lange "chocolade" mand van de Sint gevuld met heel veel chocolade en lekkers !

Lees meer

Lange "chocolade" mand van de Sint
€30,32 Excl. btw
€32,14 Incl. btw

Suikervrije lekkerijen

Lees meer

Suikervrije lekkerijen
€30,23 Excl. btw
€32,04 Incl. btw
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »