Producten getagd met Callebaut

Ballotin herfstpralines assorti 250 gr - staffelkorting
€13,16 Excl. btw
€13,95 Incl. btw

Chocolade Sint. Verpakt in mica met strik. Elke Sint weegt 125 gr en is 20 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade.

Lees meer

Sint - 125 gr - 20 cm - verpakt in mica
€6,03 Excl. btw
€6,39 Incl. btw
PROMO tot 31 10 2026
Zoo diertjes 1 kg - Wit / Pistache

Zoo diertjes 1 kg - Wit / Pistache. Verschillende diertjes in één doos

Lees meer

Zoo diertjes 1 kg - Wit / Pistache
€22,68 €20,62 Excl. btw
€21,86 Incl. btw

40 stuks lachende Sint. Elk figuurtje weegt 50 gr en is 12 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade. Ideaal om zelf pakketjes samen te stellen of gewoon als geschenkje.

Lees meer

Lachende Sint - 40 x 50 gr
€50,40 Excl. btw
€53,42 Incl. btw
Stukprijs : €1,26 / Stuk
Ballotin herfstpralines assorti 750 gr - staffelkorting
€37,19 Excl. btw
€39,42 Incl. btw
Ballotin herfstpralines assorti 500 gr - staffelkorting
€24,79 Excl. btw
€26,28 Incl. btw

Mini figuren 1,5kg SUIKERVRIJ. te verkrijgen in Melk, Wit en Fondant chocolade

Lees meer

Mini figuren - 1,5 kg - SUIKERVRIJ
€63,81 Excl. btw
€67,64 Incl. btw
Stukprijs : €42,54 / Kilogram

Chocolade Sint. Verpakt in mica met luxe versiering. Elke Sint weegt 500 gr en is 35 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade.

Lees meer

Sint - 500 gr - 35 cm - luxe versiering
€22,61 Excl. btw
€23,97 Incl. btw

Chocolade lachende Piet. Verpakt in mica met strik. Elke Sint weegt 250 gr en is 25 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade

Lees meer

Lachende Piet - 250 gr - 25 cm - verpakt in mica
€10,16 Excl. btw
€10,77 Incl. btw

Chocolade Sint. Verpakt in mica met strik. Elke Sint weegt 500 gr en is 35 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade.

Lees meer

Sint - 500 gr - 35 cm - verpakt in mica
€18,61 Excl. btw
€19,73 Incl. btw

Chocolade Sint. Verpakt in mica met luxe versiering. Elke Sint weegt 250 gr en is 25 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade.

Lees meer

Sint - 250 gr - 25 cm - luxe versiering
€13,66 Excl. btw
€14,48 Incl. btw
PROMO tot 31 10 2026
Zoo diertjes 1 kg - Puur / Krokant praliné

Zoo diertjes 1 kg - Puur / Krokant praliné. Verschillende diertjes in één doos

Lees meer

Zoo diertjes 1 kg - Puur / Krokant praliné
€28,93 €26,30 Excl. btw
€27,88 Incl. btw
PROMO tot 31 10 2026
Zoo diertjes 1 kg - Puur / Advokaat deco

Zoo diertjes 1 kg - Puur / Advokaat deco. Verschillende diertjes in één doos

Lees meer

Zoo diertjes 1 kg - Puur / Advokaat deco
€24,29 €22,08 Excl. btw
€23,40 Incl. btw
PROMO tot 31 10 2026
Zoo diertjes 1 kg - Melk / Vanille

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Vanille. Verschillende diertjes in één doos

Lees meer

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Vanille
€22,68 €20,62 Excl. btw
€21,86 Incl. btw
PROMO tot 31 10 2026
Zoo diertjes 1 kg - Melk / Krokant praliné

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Krokant praliné. Verschillende diertjes in één doos

Lees meer

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Krokant praliné
€28,93 €26,30 Excl. btw
€27,88 Incl. btw
PROMO tot 31 10 2026
Zoo diertjes 1 kg - Melk / Banaan deco

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Banaan deco. Verschillende diertjes in één doos

Lees meer

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Banaan deco
€24,22 €22,02 Excl. btw
€23,34 Incl. btw
PROMO tot 31 10 2026
Zoo diertjes 1 kg - Melk / Advokaat deco

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Advokaat deco. Verschillende diertjes in één doos

Lees meer

Zoo diertjes 1 kg - Melk / Advokaat deco
€24,29 €22,08 Excl. btw
€23,40 Incl. btw

4 stuks chocolade beer in auto, ingekleurd met geel, oranje en wit. Elk figuurtje weegt 150 gr en is 13 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade.

Lees meer

Beer in auto - deco geel, oranje & wit - 4 x150 gr
€31,04 Excl. btw
€32,90 Incl. btw
Stukprijs : €7,76 / Stuk

12 stuks chocolade handtas, ingekleurd met roos. Elk figuurtje weegt 90 gr en is 10 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade.

Lees meer

Chocolade handtas - deco roos - 12 x 90 gr
€43,56 Excl. btw
€46,17 Incl. btw
Stukprijs : €3,63 / Stuk

12 stuks chocolade auto, ingekleurd met beige. Elke auto weegt 50 gr en is 6 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade. Ideaal om zelf pakketjes samen te stellen of gewoon als geschenkje.

Lees meer

Chocolade auto beetle - deco beige - 12 x 50 gr
€35,64 Excl. btw
€37,78 Incl. btw
Stukprijs : €2,97 / Stuk

20 stuks lachende Sint, ingekleurd met felle kleuren. Elk figuurtje weegt 50 gr en is 12 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade. Ideaal om zelf pakketjes samen te stellen of gewoon als geschenkje.

Lees meer

Lachende Sint - deco rood, geel & wit - 20 x 50 gr
€42,40 Excl. btw
€44,94 Incl. btw
Stukprijs : €2,12 / Stuk

18 stuks Sint met kind, ingekleurd met felle kleuren. Elk figuurtje weegt 35 gr en is 12,5 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade en fondant chocolade. Ideaal om zelf pakketjes samen te stellen of gewoon als geschenkje.

Lees meer

Sint met kind - deco rood, geel & wit - 18 x 35 gr
€34,02 Excl. btw
€36,06 Incl. btw
Stukprijs : €1,89 / Stuk

18 stuks Lachende Piet . Elk figuurtje weegt 90 gr en is 18 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade. Ideaal om zelf pakketjes samen te stellen of gewoon als geschenkje.

Lees meer

Lachende Piet - 18 x 90 gr
€42,30 Excl. btw
€44,84 Incl. btw
Stukprijs : €2,35 / Stuk

18 stuks Sint met kind. Elk figuurtje weegt 90 gr en is 18 cm groot. Verkrijgbaar in melkchocolade, witte en fondant chocolade. Ideaal om zelf pakketjes samen te stellen of gewoon als geschenkje.

Lees meer

Sint met kind - 18 x 90 gr
€41,94 Excl. btw
€44,46 Incl. btw
Stukprijs : €2,33 / Stuk
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »